top of page
Proces drukowania

Tworzymy marzenia. Warstwa po warstwie.

  • Druk 3D na zamówienie: FDM/DLP/MSLA

  • Projektowanie 3D (CAD)

  • Skan 3D

  • Wydruki Techniczne

  • Figurki np. D&D, czy Warhammer 40K

Kim jesteśmy?

Witaj w Layer Crafts - miejscu, które tchnie życiem w świat druku 3D! Jesteśmy zespołem pasjonatów technologii FDM i DLP, dla których każdy detal ma znaczenie. Nasza misja to przekształcanie wyobrażeń w rzeczywistość poprzez precyzyjne, innowacyjne i zindywidualizowane podejście do druku trójwymiarowego.

Specjalizujemy się w wydrukach 3D przy użyciu technologii FDM i DLP. Oferujemy możliwość stworzenia wydruków z różnorodnych kompatybilnych materiałów, pozwalając naszym klientom wyrazić swoje wizje w każdej kolorystyce i fakturze.

Nasza oferta obejmuje zarówno realizację zamówień od osób prywatnych, które dostarczają własne modele, jak i wsparcie techniczne oraz projektowanie elementów zgodnie z indywidualnymi potrzebami.  Nie tylko wykonujemy wydruki, ale również służymy radą w kwestiach technicznych, pomagając w doskonałym dopasowaniu projektów do oczekiwań.

Aktualnie nie przyjmujemy zleceń wielkoseryjnych, skupiając się na indywidualnym podejściu do każdego projektu. Nasza pasja do doskonałości oraz zaangażowanie w tworzenie wysokiej jakości wydruków sprawia, że każdy nasz klient może być pewny nie tylko profesjonalizmu, ale i kreatywności, jaką wkładamy w każde zlecenie.

Dołącz do świata Layer Crafts i razem przekształcajmy pomysły w realne obiekty, tworząc wyjątkowe doświadczenia poprzez druk 3D.

Jak zamawiać?

Złożenie zamówienia jest bardzo proste! Wystarczy kilka prostych kroków:

  1. Napisz do nas na LayerCrafts@gmail.com, bądź skontaktuj się z nami przez formularz zamieszczony na stronie. Wiadomość powinna zawierać informacje na temat:

  • Wymiarów finalnego wyrobu

  • informacje na temat materiału jaki ma zostać użyty do druku (rodzaj i kolor)

  • ilość wydruków, jeżeli zamawiasz więcej niż jeden​​

 2.  Do wiadomości załącz plik, najlepiej w formacie .stl

 3. Jeżeli nie masz gotowego modelu, a potrzebujesz pomocy w         znalezieniu takiego, który będzie spełniał twoje oczekiwania,         to pisz śmiało, pomożemy znaleźć to czego potrzebujesz

 4. Zajmujemy się również projektowanie CAD! Napisz czego             potrzebujesz, a my dostarczymy Ci gotowy produkt

Gotowe produkty wysyłamy za pośrednictwem Inpost, a odbiory osobiste są możliwe na terenie Wrocławia

IMG-20230709-WA0004_edited
20231211_194222_edited
20231025_212226
20231025_212813

Usługi

 Nasza oferta obejmuje wydruki metodą FDM z różnorodnych materiałów, skanowanie 3D, wydruki metodą DLP/MSLA oraz projektowanie 3D (CAD) elementów zgodnie z oczekiwaniami klienta. Dodatkowo, zapewniamy wsparcie w wyszukiwaniu modeli w sieci, aby ułatwić znalezienie idealnego projektu dla Twoich potrzeb.

Wydruk 3D, FDM, Wydruk Figurki

Wydruki metodą FDM z różnorodnych materiałów, których pełna lista jest dostępna w odpowiadającej tej usłudze sekcji. Wydruki tą metodą cechują się wyjątkową wytrzymałością mechaniczną, jest to idealny wybór dla wydruków technicznych takich np. koła zębate, pojemniki, zatrzaski, uchwyty na telefon, kamery, różnego rodzaju adaptery mocujące etc. oraz dla wydruków dużych gabarytów jak na przykład duże popiersia, wieże do kostek etc.

Drukarka 3D Xray, Schemat drukarki 3D

Skan 3D może mieć bardzo wiele zastosowań, od digitalizacji ulubionego porcelanowego kubeczka, po odwzorowanie uszkodzonych elementów maszyn i urządzeń, by poprawić je i wydrukować jako kompletny, nadający się do użyty element.

Postacie fantasy wydrukowane z płynnej zywicy metodą FDM

Wydruki metodą MSLA/DLP to idealny wybór do tworzenia wszelkich elementów wymagających niezwykłej precyzji, na naszych drukarkach wyposażonych w matryce 8K każdy, mikroskopijny nawet detal, wyjdzie ostry niczym brzytwa. Ta metoda jest idealna do wydruków wszelkiego rodzaju figurek np. do gier bitewnych, D&D, kostek do gry, biżuterii i wszelkich elementów miniaturowych.

Wydruk 3D

Oferujemy również tworzenie modeli 3D w programach typu CAD. Jeżeli potrzebujesz czegoś konkretnego, dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb daj nam znać, a z pewnością sprostamy zadaniu

KONTAKT

Tel. 603 083 949

Tel. 883 619 111

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page